«عدالت‌خواهی ملت ایران» همگان را به پای صندوق‌های رأی فرامی خواند

وزیر كشور گفت: امروز در آستانه انتخابات، ندای عدالت‌خواهانه ملت ایران است كه همگان را به پای صندوق‌های رأی فرامی‌خواند و این پیام بزرگ انقلاب اسلامی است.

1402/12/09
|
12:38

«احمد وحیدی» امروز در اجتماع بزرگ رأی اولی‌ها كه در تالار وزارت كشور برگزار شد، اظهار كرد: شما جوانان عزیز با قلب پاك، صداقت، صفا و مسوولیت‌پذیری، برای همه جوانان الگو هستید؛ همانگونه كه پیش‌تر، جوانانی هم سن و سال شما در مقابل چشمان حیرت‌زده دنیا جنگیدند و پیروزی را به ارمغان آوردند.

وزیر كشور ادامه داد: جهان به نقش‌آفرینی بزرگ جوانان ما در صحنه نگاه می‌كند.

وحیدی با یادآوری خودسوزی یك نظامی آمریكایی در اعتراض به نسل‌كُشی صهیونیست‌ها در غزه، بر فراگیرشدن روزافزون روح عدالت‌خواهی در جهان اشاره كرد و گفت: دنیا بیش از هر زمان دیگری تشنه عدالت است و ما معتقدیم روز به روز به ظهور حضرت بقیة‌الله (عج) نزدیك‌تر می‌شویم و ملت ایران با تكیه بر جوانان خود، ندای عدالت‌خواهی را در دنیا به صدا در آورده است.

وی تصریح كرد: امروز در آستانه انتخابات، این ندای عدالت‌خواهانه است كه همگان را به پای صندوق‌های رأی فرامی‌خواند و این پیام بزرگ انقلاب اسلامی است.

وزیر كشور با بیان اینكه ترسیم صحنه سیاسی جدید كشور به دست رأی اولی‌ها است، اظهار كرد: شما جوانان نه تنها برای یك ملت بلكه برای همه ملت‌های آزادی خواه، تصمیم‌گیری خواهید كرد و باید با تشویق دیگران نیز به جنبش بزرگ عدالت‌خواهانه كمك كنید.

وحیدی با اشاره به پیوند اعیاد شعبانیه و میلاد امام عصر (عج) با روزهای انتخابات گفت: شما نشان خواهید داد به مسؤولیت خود عمل می‌كنید و این نقطه آغاز حركت جدید عظیم ملت ایران برای ساخت تمدن نوین اسلامی خواهد بود.

وزیر كشور ادامه داد: ایران را آنگونه بسازید كه جایگاه برتر آن را در دنیا به تحقق برساند؛ این صحنه جشن تكلیف سیاسی شما عزیزان در راه اقتدار ایران عزیز است و این تولد دوباره را به شما تبریك می‌گویم.

دسترسی سریع