همراه با پویش ترازو در رادیو سلامت

شنوندگان می توانند با شركت در پویش ترازو كه روزهای سه شنبه در قالب برنامه فراسو از رادیو سلامت پخش می شود، محاسبه بی ام آی خودشان را دریافت كرده و بر آن مبنا رایگان وزن شان را كنترل كنند و به وزن سلامتی برسند.

1402/11/02
|
12:17

فاطمه بی تقصیر كه تهیه كنندگی برنامه فراسو را به عهده دارد با اشاره به پویش ترازو بیان می كند: برنامه فراسو از شنبه تا سه شنبه ساعت هشت و پنج دقیقه صبح روانه آنتن رادیو سلامت می شود. این برنامه از تولیدات گروه بهداشت و تندرستی این شبكه رادیویی است و شنبه ها به موضوع روانپزشكی اختصاص دارد و دوشنبه ها موضوع سلامت جسم را مورد بررسی قرار می دهیم. همچنین روزهای یكشنبه و سه شنبه به موضوع تغذیه می پردازیم.

وی ادامه می دهد: مجری كارشناسان برنامه رویا كاظمی، لیلا علوی و زهرا حاجی زاده است. روزهای سه شنبه در قالب این برنامه پویش ترازو را داریم كه اختصاص به كنترل وزن دارد. ما سعی می كنیم به واسطه این پویش پاسخگوی سئوالات مردم باشیم و آنها بتوانند با محاسبه بی ام آی خودشان بدانند چطور باید به وزن سلامتی برسند، چرا كه برخی خودشان را لاغر می كنند اما اطلاعی از رسیدن به وزن سلامتی ندارند. ما در این برنامه با حضور كارشناس برنامه دكتر عبدالرضا نوروزی كه دكترای تغذیه دارند به مردم آموزش خواهیم داد.

این تهیه كننده درباره دغدغه هایی كه در این برنامه دنبال می كند، توضیح می دهد: برنامه فراسو اختصاص به پیشگیری از بیماری ها چه جسمی و چه روانی دارد و ما تلاش داریم سبك زندگی سالم را به مردم آموزش بدهیم. آیتم برنامه فردا سه شنبه سوم بهمن ماه بشقاب غذایی سالم است. الهام بوجارنژاد هماهنگی برنامه را به عهده دارد و شهناز زره چی هم در بخش ارتباطات همكاری می كند.

دسترسی سریع