گرامیداشت روز پرستار در «عصری نو» رادیو سلامت

امروز همزمان با روز پرستار ، برنامه «عصری نو» رادیو سلامت به موضوع «اگه شما پرستار اورژانس بودید كدوم مهارتتان را تقویت می كردید؟» می پردازد.

1402/08/28
|
13:57

به گزارش روابط عمومی رادیو سلامت، برنامه عصری نو این شبكه رادیویی همزمان با سالروز ولادت حضرت زینب (س) به این پرسش كه «اگه شما پرستار اورژانس بودید كدوم مهارتتون رو تقویت میكردید؟» پاسخ می دهد. در این برنامه سعی شده در بخش های مختلف به مشكلات و سختی های كار پرستاری پرداخته شود.
در بخش «آقای مسئول» امیر عضد مشكلات جامعه پرستاری را مد نظر قرار می دهد و در بخش «استاد هیچ» در مورد پرستاران و پرستاری كردن آقای استاد احمد در نقش استاد هیچ صحبت می كند
در این برنامه سعی می شود پرستاران اورژانس را كه یكی از سخت ترین بخشهای پرستاری است مد نظر قرار گرفته شود. پرستاران اورژانس كه دارای مهارت سرعت عمل – مهارت خوش رویی و خوش طبعی و تابع آوری هستند، را در روند برنامه و هدف برنامه قرار داده ایم تا به مخاطبان یاد اور شویم باید برخود ما در جایگاه مخاطب در اتفاق های مختلف با احترام و صبر و شكیبایی بیشتری باشد .
برنامه عصری نو در بخش «سه پامین» و بخش «چرا من هم» به موضوع «پرستار و پرستاری كردن» می پردازد
گفتنی است، برنامه عصری نو با تهیه كنندگی «ملیحه كاظمی» و گویندگی «علی بنه گزی» از ساعت 17 روی موج سلام ردیف 102 مگاهرتز می رود.


دسترسی سریع