درِ «كافه خبر» به روی مخاطبان رادیو سلامت باز است

درِ «كافه خبر» شبكه رادیویی سلامت، روزهای شنبه تا سه شنبه هر هفته از ساعت 20:30 به مدت 30 دقیقه باز است.

1402/08/28
|
13:55

به گزارش روابط عمومی رادیو سلامت، در دنیایی كه مخاطبان با آماجی از اخبار از رسانه های مختلف و با اهداف متعدد صاحبان رسانه مواجه هستند، لازم است در فضایی آرام در یك كافه ی رادیویی از منظر خودشان با خبرها روبرو شوند و حتی در مواردی خودشان خبر ساز شوند و خواسته ها و مشكلاتشان را در قالب خبر به گوش مسئولان برسانند. این موضوع دغدغه تهیه كنندگان برنامه كافه خبر رادیو سلامت است.
درِ «كافه خبر» شبكه رادیویی سلامت، روزهای شنبه تا سه شنبه هر هفته از ساعت 20:30 به مدت 30 دقیقه باز است؛ سر میزهای مختلف با كارشناسان و مسئولان گفتگو می كنیم.
در این كافه ی شنیداری، روزهای شنبه و یكشنبه به درخواست ها و خبرهایی كه شنونده های صدای دانش، نشاط و آرامش از ما در خواست پیگیری كردند، می پردازیم، و این میز توسط شنونده ها رزرو می شود.
در روزهای دوشنبه سر میز «املا محرمانه» به یك خبر یا یك اتفاق مهم در زمینه آسیب های اجتماعی خواهیم پرداخت و میز اختصاصی روزهای سه شنبه «میز شیشه ای» نام دارد كه به تحلیل پربازدیدترین خبرهای فضای مجازی می پردازد.
«میز خبر» و «میز تحلیل» نیز از بخش های ثابت برنامه «كافه خبر» به تهیه كنندگی «سهیلا باقری» و «پیمان پناهی» است .
گفتنی است، برنامه «كافه خبر» روزهای شنبه تا سه شنبه هر هفته از ساعت 20:30 به مدت 30 دقیقه از موج اف.ام ردیف 102 مگاهرتز تقدیم شنوندگان رادیو سلامت می شود.

دسترسی سریع