روایت خادمان امام رضا (ع) در رادیو

ویژه برنامه «پناهم بده» با محوریت سلامت معنوی چهارشنبه دهم خرداد ماه به مناسبت میلاد حضرت امام رضا (ع)، از شبكه رادیویی سلامت به روی آنتن می رود.

1402/03/09
|
13:40

ملیحه كاظمی، تهیه كننده برنامه پناهم بده در این باره می گوید: این ویژه برنامه چهارشنبه دهم خرداد ماه از ساعت 8 تا 10 صبح روانه آنتن می شود. تلاش كرده ایم در قالب آیتم های متنوع یك برنامه شاد را برای مخاطبان فراهم كنیم. محوریت برنامه سلامت معنوی در این روز فرخنده است و برنامه از مشهد از رادیو سلامت پخش می شود.
وی ادامه می دهد: محوریت اصلی برنامه تاثیر زیارت و حضور در اماكن مذهبی بر رشد مولفه های دینی در افراد، خصوصا از دوران كودكی و نوجوانی است. برنامه شامل بخشهای متنوعی، خصوصا گفتگو با كادر درمان حاضر در بیمارستان رضوی در شهر مشهد و گفتگو با خادمین پزشك حرم رضوی .....است.
این تهیه كننده در پایان می گوید: ما در این برنامه به ویژگی های متمایز اماكن زیارتی می پردازیم كه چه تاثیراتی بر روح انسان دارد. همچنین در این برنامه مستند گزارشی هم پخش می كنیم و با مسافران راه آهن درباره سفرشان به مشهد مقدس صحبت خواهیم كرد. در مجموع بسته متنوعی را برای این روز تهیه كردیم. ضمن اینكه امروز سه شنبه هم این ویژه برنامه از ساعت 16 و 30 دقیقه از رادیو سلامت پخش می شود. گویندگی برنامه هم به عهده سیما رستگاران است.

دسترسی سریع