جشن عید بندگی در «خونه زندگی»

برنامه «خونه زندگی» شبكه رادیویی سلامت، همزمان با عید سعید فطر، شنبه ـ دوم اردیبهشت ماه، به موضوع «امروز ما هم جشن می گیریم» می پردازد.

1402/01/30
|
10:06

به گزارش روابط عمومی رادیو سلامت، برنامه «خونه زندگی» كه در قالب یك نمایش رادیویی است از بخش های مختلف و متنوعی همچون آموزش آشپزی در قالب نمایش خانوادگی، معرفی كتاب، گلخانه، نكات خانه داری، و پیامك همسایه های برنامه، و بخش درمانگاه مهر با موضوع درمان های ضروری و پخش سوال های پزشكی مردمی و ... تشكیل شده است.
این برنامه كه كاری از گروه خانواده رادیو سلامت است، دوم اردیبهشت ماه، با حضور كارشناس مذهبی به موضوع «امروز ما هم جشن می گیریم»، می پردازد.
تحكیم بنیان خانواده از طریق آموزش مهارت های زندگی و فرزند پروری از اهداف برنامه «خونه زندگی» است كه در این مجله نیمروزی به موضوعاتی نظیر مهارت های كنترل خشم، مهرورزی، فرزند پروری درخانواده؛ ترغیب و تشویق جوانان به ازدواج، افزایش نرخ رشد جمعیت (فرزند آوری)؛ تحكیم بنیان خانواده (آموزش مهارت های زندگی، همسر داری و فرزند پروری و ...) و اقتصاد مقاومتی (آموزش مدیریت اقتصادی در خانواده، قناعت، مدیریت دخل و خرج و...) پرداخته می شود.
گفتنی است، برنامه «خونه زندگی» به تهیه كنندگی «مسعود حسنی» و «سارا شریفی»، شنبه تا پنج شنبه هر هفته، از ساعت 10:30 و موج اف . ام ردیف 102 مگاهرتز تقدیم شنوندگان صدای دانش، نشاط و آرامش می شود.

دسترسی سریع