پیام تسلیت معاون محترم صدا در پی درگذشت دكتر اعتمادسعید

به گزارش روابط عمومی معاونت صدا علی بخشی‌زاده؛ معاون صدای رسانه ملی در پی درگذشت سركارخانم دكتر صدیقه اعتمادسعید مدیر رادیو سلامت پیام تسلیت صادر كرد. متن پیام به شرح زیر است:

1402/01/26
|
16:01

انالله و انا الیه راجعون
درگذشت ناباورانه بانوی فاضله و پرهیزكار، سركار خانم دكتر صدیقه اعتماد سعید، مدیر فرهیخته شبكه رادیویی سلامت، خبری تلخ برای تمام اهالی رادیو است. آن بانوی تراز انقلاب اسلامی كه توفیق كسوت خواهری شهید را داشت، در طول حدود یك دهه مدیریت بر شبكه رادیویی سلامت، به پشتوانه تلاش فراوان، اخلاق بسیار حسنه و دلسوز و شناخت دقیق و ظریف رسانه ای و انضباط و نظم تحسین برانگیز نقش بسزایی در افزایش چشمگیر مخاطبان این رادیو داشت.
آن بانوی خیر كه پزشكی متخصص و متعهد در حوزه اطفال با دقت و دلسوزی مادرانه سعی در برطرف نمودن تالمات جسمی بیماران می كرد، همین روحیه را با شناخت دقیق و ظریف رسانه آمیخته بود تا به ارتقاء روح و جان مخاطب كمك كند. حقیقتاً آن بانوی مجاهد و خواهر بزرگوار شهید با تاسی از حضرت زینب سلام الله علیها خستگی‌ناپذیر همیشه در حال تلاش و مجاهدت بود و انشالله خداوند او را هم سفره حضرات معصومین گرداند. مصیبت وارده را به خانواده، دوستان و همكاران معاونت صدا تسلیت گفته و از ایزد منان علو درجات را برای آن مرحومه خواهانم.
علی بخشی زاده
معاون صدای رسانه ملی

دسترسی سریع