«از كودكان مراقبت كنیم» روی آنتن رادیو سلامت

ویژه برنامه «از كودكان مراقبت كنیم» همزمان با اغاز فصل بهار 1402، از شنبه 27 اسفند ماه هر روز از شبكه رادیویی سلامت تقدیم شنوندگان صدای دانش، نشاط و آرامش می شود.

1401/12/24
|
11:19

به گزارش روابط عمومی رادیو سلامت، «مسعود حسنی» تهیه كننده برنامه «از كودكان مراقبت كنیم» با بیان این كه 18 درصد كشه شدگان تصادفات كودكان هستند، گفت: با توجه به آمار بالای تصادفات جاده ای در ایام نوروز و كشته شدن بسیاری از كودكان و نوجوانان در این سفرها آن هم حتی در شرایطی كه نقشی در رانندگی ندارند، برنامه «از كودكان مراقبت كنیم» با هدف اطلاع رسانی و آگاهی بخشی به شنوندگان در راستای مقررات راهنمایی رانندگی و ... از روز شنبه 27 اسفند ماه هر شب در ایام نوروز از ساعت 20 به مدت 40 دقیقه روی آنتن رادیو سلامت می رود.
وی اظهارداشت: در برنامه «از كودكان مراقبت كنیم» مجری برنامه به همراه یك بازیگر در نقش كودك، بخش های مختلف برنامه از جمله «منفی 18»، «گزارش»، «نمایش» و صحبت با كارشناسان و میهمانان برنامه را انجام خواهند داد.
یادآور می شود، برنامه «از كودكان مراقبت كنیم» با اجرای «محمد مطلب» و بازیگری «آسیه گرجی»، از روز شنبه 27 اسفند ماه هر شب در ایام نوروز از ساعت 20 به مدت 40 دقیقه روی آنتن رادیو سلامت می رود.

دسترسی سریع