آموزش مهارت كتاب و كتابخوانی با برنامه خردسالان

برنامه سیبك و قصه های مادربزرگ كه ویژه خردسالان هر شب ساعت 21 روی آنتن می رود روز یكشنبه پنجم تیر ماه به موضوع كتاب و كتابخوانی اختصاص دارد.

1401/04/04
|
16:00

به گزارش روابط عمومی رادیو سلامت، نازیلا نظمی تهیه كننده برنامه سیبك و قصه های مادربزرگ در این باره می گوید: روز یكشنبه پنجم تیر ماه داستان كتابخانه من با محوریت كتاب و كتاب خوانی برای بچه ها پخش می شود. روز دوشنبه ششم تیر ماه داستان مهمان مهربان ما روی آنتن می رود و بچه ها به واسطه این داستان یاد می گیرند كه چطور با مهمانی كه از شهرستان آمده، برخورد كنند. روز سه شنبه هفتم تیر داستان با نام باغ میوه و با محوریت كشاورزی در تابستان پخش می شود.
وی ادامه می دهد: سیبك در این برنامه رادیویی نماینده قشر خردسال است و هربار برایش ماجراهایی پیش می آید و مادربزرگ تلاش می كند او را آگاه كند تا راه و رسم زندگی را یاد بگیرد. در این برنامه زمینه سازی می كنیم تا بچه ها مهارت های زندگی را یاد بگیرند و در قالب داستان و نمایش این اتفاق رخ می دهد. خردسالان به صورت تلفنی در برنامه حضور دارند. آنها در طول برنامه باید حدس بزنند كه سیبك در مواجهه با اتفاقات چطور عمل می كند.

دسترسی سریع