صدای جمهوری اسلامی ایران
display result search

همزمان با عید سعید فطر، شبکه رادیویی سلامت روزهای دوشنبه و سه شنبه مورخ 5 و 6 تیر ماه، برنامه های ویژه ای را تقدیم مخاطبان می کند.

به گزارش روابط عمومی رادیو سلامت، برنامه های این شبکه رادیویی به مناسبت عید سعید فطر، به شرح زیر از موج اف.ام ردیف 102 مگاهرتز تقدیم شنوندگان صدای دانش، نشاط و آرامش می شود.
«تا خدا راهی نیست» کاری از گروه تغذیه و سلامت، 4تیر ماه، از ساعت 19:10 به مدت 110 دقیقه با حضور کارشناسان به این پرسش که از «رمضان امسال چه درسی گرفتیم؟ بهترین راه شکرگزاری کدام است؟»، پاسخ خواهد داد.
«شکرانه» روزهای 5 و 6 تیر ماه، از ساعت 17 به مدت 120 دقیقه با تاکید بر اینکه خوش خلقی مهمترین ویژگی در ایجاد صمیمیت و نزدیکی بین همسران به موضوع «قدردان یکدیگر باشیم» می پردازد.
«پشت پلک صبح» روزهای 4 و 6 تیر ماه، از 30 دقیقه بامداد به مدت 120 دقیقه با حضور کارشناسان «مصادیق صبر در زندگی» را مورد بحث و بررسی قرار می دهد و به این پرسش که «چه تغییراتی در این یک ماه در من ایجاد شده و برای حفظ این تغییر چه کارهایی انجام می‌دهم؟»، پاسخ می دهد.
«صبح و زندگی» کاری از گروه اجتماعی، روزهای 5 و 4 تیر ماه، از ساعت 7:05 به مدت 80 دقیقه با موضوع «آخرین روز ماه بندگی» به پخش گزارش از مراسم نماز عید سعید فطر نیز خواهد پرداخت.
«تسبیح صبح» ویژه برنامه هنگامه اذان صبح به موضوع «حلول ماه شوال و فرا رسیدن عید فطر» می پردازد.
«تا بیکران» ویژه برنامه هنگامه اذان ظهر به موضوع عید سعید فطر، عید شکر گزاری و بندگی خواهد پرداخت.
«خونه زندگی» کاری از گروه خانواده، روزهای 45 و 6 تیر ماه، از ساعت 10:30 به مدت 80 دقیقه با حضور کارشناسان به موضوع«رمضان و فرصتی برای خویشتن داری؛ و تاثیر شکرگذاری بر سلامت روان خانواده» می پردازد.
«فراسو» کاری از گروه بهداشت و تندرستی، 5 تیرماه، از ساعت 8:30 به مدت 30 دقیقه، با موضوع «بهداشت و سلامت در سفر» به بیان توصیه های طب مسافرتی در فصل سفر با توجه به تعطیلات عید فطر،گرمای هوا و اقلیم های متفاوت داخلی خواهد پرداخت.
«شور زندگی» کاری از گروه بهداشت روان، روزهای 5 تیر ماه، از ساعت 10:20 به مدت 10 دقیقه به بررسی موضوع «تعطیلات شاد با حضور سالمند» اختصاص دارد.
«سایبان آرامش» کاری از گروه بهداشت روان، روزهای 5 و 6 تیر ماه، از ساعت 14:05 به مدت 45 دقیقه با حضور کارشناسان به این سوال که «چگونه می‌توانیم آرامش روانِ خود را حفظ کنیم؟» پاسخ می دهد.
گفتنی است، برنامه های شبکه رادیویی سلامت، به صورت 24 ساعته از موج اف.ام ردیف 102 مگاهرتز تقدیم شنونده های صدای دانش، نشاط و آرامش می شود.

مرتبط با این خبر

  • رادیو سلامت در رثای صادق آل عبا

  • بایدها و نباید ها در مقابل گرمازدگی

  • معرفی برنامه های تابستانی رادیو سلامت

  • روز جهانی اهدای عضو گرامی باد

  • چطور از گرمای شدید جان سالم به در ببریم؟

  • نکات ایمنی شنا چیست؟

  • گزیده بیانات رهبر معظم انقلاب در خطبه های نماز عیدفطر

  • استشمام عطر خوش عید فطر از پنجره ملکوتی رمضان گوارای وجود پاکتان

  • روزه داری و سوانح ترافیکی

  • فشار خون طبیعی چند روی چند است؟