صدای جمهوری اسلامی ایران
display result search

همزمان با میلاد هشتمین امام ولایت و نبوت ، مراسم تقدیر از برنامه سازان برگزیده رادیو در ماه رمضان با حضور مدیران و برنامه سازان رادیو برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری روابط عمومی رادیو سلامت، حمید رضا شاه آبادی در آیین تقدیر از برنامه‌های برگزیده ماه مبارک رمضان شبکه های رادیویی گفت: حضور مرکز نظارت برای برنامه سازان علاوه بر اینکه به مثابه یک نظارت دقیق برای برنامه‌سازی است اما همواره با دلهره همراه است چرا که برنامه سازان این نوع نظارت را نوعی موشکافی و دقت در اجرا و تولید برنامه می‌دانند.
وی ادامه داد: اولین کسی که متوجه کوتاهی و خطا در برنامه سازی می شود خود فرد است و اولین نفری که بیش از همه ناراحت می شود فرد خطاکار و مدیرش است.
معاون صدا با بیان اینکه بر اساس تقسیم کاری که در سازمان است ما بایدبرنامه سازی کنیم و همکاران مرکز نظارت نیز با در دست داشتن شاخص هایی برای ارزیابی وظایف خود را انجام دهند.
شاه آبادی عنوان کرد :تولید و نظارت در کنار هم می توانند به ارتقاء برنامه سازی کمک کنند به این ترتیب که دوستان مرکز نظارت با کمک شاخص هایی به ارزیابی نقاط قوت و نقاط قابل بهبود می پردازد.
وی افزود: بحث ما این است که شاخص گذاری ها در این حوزه سخت است و باید دید کجای کار از نقاط قوت برخوردار است.
معاون صدا با اشاره به سرمایه رادیو اظهار کرد: رادیو سر مایه ای بالاتر از نیروی انسانی ندارد و ما از دادن حقوق متعارف و زیر متعارف عاجزیم و تنها همراهی و همدلی همکاران است که ما را به این نطقه رسانده است.
معاون صدا ضمن تشکر از همکارانی که در تولید برنامه های ماه رمضان 97تلاش نمودند ،گفت: شبکه های رادیویی در این مناسبت مذهبی تمام تلاش خود را کردند تا مخاطبان را راضی نگه دارند با اینحال ممکن است همکارانی نامشان در بین برنامه های برتر نباشد اما برای ما همان تلاش مهم است و می خواهیم در حق بچه های رادیو نامرادی و بی مهری نشود.
شاه آبادی در خصوص برنامه های مذهبی رادیو با اشاره به نکاتی تاکید کرد:رادیو باید درحوزه برنامه سازی مناسبتی قد و قامتش را بالا ببرد. و این توان را دارد که در این حوزه پیشرفت های قابل توجهی داشته باشد.
وی ادامه داد: در مناسبت های مذهبی ممکن است منبع آگهی یا موسیقی وجود نداشته باشد در این فضای عزاداری باید دل مخاطب آرام شده ،پذیرای حرف معنوی باشد از این رو دانش معنوی و دینی اهمیت زیادی دارد و ما مستلزم کسب این دانش هستیم.
معاون صدا با اشاره به همراهی مرکز نظارت با معاونت صدا خاطر نشان کرد: از مرکز نظارت می خواهیم ضمن بررسی برش های مختلفی از برنامه های رادیو آنها را در حوزه های مختلف ارزیابی کنند اما پیش از این باید شاخص های این ارزیابی به اطلاع برنامه ساز رسیده باشد.چرا که برش موضوعی یک برنامه اهمیت زیادی در ارزیابی آن دارد.
وی تاکید کرد :امیدوارم از این پس شاهد تعامل بیشتر برنامه سازان و مدیران شبکه ها با کارشناسان مرکز نظارت باشیم.
معاون صدا در پایان خاطرنشان کرد :در این صورت است که چنین تعاملی به ماندگار شدن و تشخیص شاخص ها از سوی برنامه سازان کمک خواهد کرد.
لازم به ذکر است جناب آقای محمد مطلب به عنوان گوینده برگزیده و سرکار خانم سارا اکبری به عنوان گزارشگر برتر برای ویژه برنامه بارانی ترین ماه معرفی شدند.

مرتبط با این خبر

  • رادیو سلامت در رثای صادق آل عبا

  • بایدها و نباید ها در مقابل گرمازدگی

  • معرفی برنامه های تابستانی رادیو سلامت

  • روز جهانی اهدای عضو گرامی باد

  • چطور از گرمای شدید جان سالم به در ببریم؟

  • نکات ایمنی شنا چیست؟

  • گزیده بیانات رهبر معظم انقلاب در خطبه های نماز عیدفطر

  • استشمام عطر خوش عید فطر از پنجره ملکوتی رمضان گوارای وجود پاکتان

  • روزه داری و سوانح ترافیکی

  • فشار خون طبیعی چند روی چند است؟